Rusza szósta edycja konkursu „Marka – Śląskie”

opublikowano: kwi 1, 2015, kategoria: PL

Rusza szósta edycja konkursu „Marka – Śląskie”

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego ogłaszają rozpoczęcie szóstej edycji konkursu „Marka – Śląskie”. Nagroda „Marka – Śląskie” jest formą uhonorowania i promocji przedsiębiorstw, instytucji oraz osób fizycznych, które swoją działalnością tworzą pozytywny wizerunek regionu oraz przyczyniają się do budowania tożsamości regionalnej w Polsce i Europie.

Nagroda „Marka – Śląskie” ma charakter honorowy i ma na celu:

Nagrody przyznawane są w kategoriach:

Kandydatów do nagrody „Marka – Śląskie” mogą zgłaszać jednostki samorządu terytorialnego, samorządy zawodowe, gospodarcze, wyższe uczelnie, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe pożytku publicznego, fundacje oraz redakcje prasy, radia i telewizji.

Zainteresowane konkursem podmioty mają prawo same zgłosić swoją kandydaturę. Zapis ten nie dotyczy nagrody honorowej „Osobowość Roku”.

Nagrody wręczone zostaną 5 września br., na Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Wnioski o przyznanie nagrody „Marka – Śląskie” zgłaszający przesyłają wraz z załącznikami pocztą tradycyjną na adres Biura Kapituły Konkursu lub pocztą elektroniczną na adres markaslaskie@riph.com.pl, do 30 czerwca 2015 roku.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. Szczegóły dotyczące konkursu wraz z pełną dokumentacją znajdują się na stronie internetowej Izby (www.riph.com.pl) oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego (www.slaskie.pl).

Dodatkowe informacje:

Biuro Kapituły Konkursu „Marka-Śląskie"
ul. Zwycięstwa 36, 44-100 Gliwice
tel.: 32 231 99 79, fax.: 32 238 96 30

Zobacz więcej na stronie www.slaskie.pl