Zaproszenie PAIH do dostarczania materiałów promocyjnych na targi

opublikowano: kwi 24, 2018, kategoria: PL

Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno  – promocyjnego branży „Maszyn i urządzeń”  na targach:

 

PAIH informuje, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

• Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych

• Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym 

lista wszystkich targów dostępna jest na stronie:  https://machine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259658,kalendarz-wydarzen.html

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na poszczególne targi zaproszone są do przesyłania materiałów na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

z dopiskiem „PAIH -Targi (nazwa targów), materiały informacyjne” do 6 maja do końca dnia. PAIH zastrzega sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku, gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie.

Przyjmuje się po jednej paczce od firmy o wadze do około 1 kg. Prośba o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

 

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zaproszone są do wgrywania filmów na link: https://drive.google.com/open?id=1IgWIcvXGL_QnwURWDJysErDEdCLiU9Ds

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach.

Telefon kontaktowy: +48 600 400 816.