Zaproszenie do udziału w Hannover Messe 2017

opublikowano: lut 24, 2017, kategoria: Strefa inwestora

Zaproszenie do współpracy

 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24-28 kwietnia 2017 roku w Hanowerze odbędą się jedne z największych na świecie i największe w Europie targi poświęcone tematyce przemysłowej Hannover Messe 2017.

W 2017 r. Polska będzie krajem partnerskim targów i zorganizuje stoisko narodowe o łącznej powierzchni ponad 1100 m2, które będzie zlokalizowane w hali nr 3. Województwo Śląskie, będzie reprezentować swoje walory przemysłowe na wydzielonej powierzchni ze stoiska narodowego - stoisku regionalnym (ok. 30 m² powierzchni wystawienniczej).

Tematyka targów jest precyzyjnie określona i dotyczy automatyki przemysłowej i informatyki, energetyki i technologii środowiskowych, technik napędów, dostaw dla przemysłu, usług produkcyjnych oraz prac badawczo-rozwojowych. Ponadto, od 2011 r. w trakcie targów Hannover Messe przyjęło się, że swoistą klamrą spajającą wszystkie powyższe zagadnienia będzie idea Przymysłu 4.0 lub też Czwartej Rewolucji Przemysłowej, która zakłada zwiększenie wydajności procesów przemysłowych dzięki wykorzystaniu Internetu Rzeczy, Big Data i chmur obliczeniowych. Spowodowało to, że w ramach targów bardzo aktywnie zaczęto promować również wszelkiego rodzaju usługi związane z zarządzaniem procesami przemysłowymi wykorzystując technologie informacyjne.

W związku z organizacja stoiska regionalnego, zapraszamy podmioty gospodarcze z naszego regionu do współpracy. Istnieje możliwość zaprezentowania swojej oferty w powyższych obszarach na stoisku Województwa Śląskiego.

Warunki udziału przedsiębiorstw na stoisku regionalnym znajdują się w załączonym Regulaminie naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego w 2017 r. 

 

Zainteresowane współpracą podmioty proszę o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie do 20 marca br. Dokumenty rekrutacyjne należy przesłać pocztą elektroniczną na adres gospodarka@slaskie.pl  albo przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora tj. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.

 

Szczegółowych informacji o udziale w targach Hannover Messe udzielają:

Aleksandra Samira-Gajny, tel. 32 77 40 067, asamira@slaskie.pl

Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 002, mpogodzinski@slaskie.pl,

Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

 

Formularz deklaracji uczestnictwa HM_2017

Kryteria rekrutacji HM 2017

Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego w 2017 r.