Zaproszenie do udziału w wydarzeniach towarzyszących II Spotkaniu Rady Gubernatorów AIIB na wyspie Jeju, w Korei Pd., w czerwcu 2017 r.

opublikowano: maj 31, 2017, kategoria: PL

Zaproszenie do udziału w wydarzeniach towarzyszących II Spotkaniu Rady Gubernatorów AIIB na wyspie Jeju, w Korei Pd., w czerwcu 2017 r.

 

Szanowni Państwo,

W  nawiązaniu do naszych wcześniejszych informacji pragniemy potwierdzić, iż 16-18 czerwca 2017 r., na wyspie Jeju, w Republice Korei (RK), odbędzie się drugie Spotkanie Rady Gubernatorów Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB). Gospodarzami spotkania są zarówno Bank AIIB, jak i rząd Republiki Korei. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg seminariów, których gospodarzami będą AIIB lub Republika Korei oraz spotkań inicjowanych przez samych uczestników.

II spotkanie Gubernatorów AIIB zgromadzi na wyspie ponad 2000 uczestników, w tym: delegacji 57 krajów członków założycieli AIIB, także nowych członków Banku, organizacje międzynarodowe, przedstawicieli biznesu i otoczenia biznesu, instytucji finansowych, media oraz środowiska naukowe.

Oferowana przez organizatorów platforma do organizacji spotkań bilateralnych oraz obecność na w sesjach otwartych to doskonała instrument do nawiązania, bądź wzmacniania relacji nie tylko pomiędzy przedstawicielami biznesu. To także świetna okazja do zapoznania się z projektami realizowanymi przez AIIB (w tym z udziałem innych organizacji międzynarodowych) oraz nawiązania relacji umożliwiających polskiemu sektorowi prywatnemu udział w wykorzystywaniu instrumentów finansowych Banku.

Przykłady zatwierdzonych projektów AIIB dostępne są pod adresem: https://www.aiib.org/en/projects/approved/index.html

Przykłady propozycji projektów AIIB: https://www.aiib.org/en/projects/proposed/index.html

 

Przedstawiciele polskiego sektora prywatnego   mogą uczestniczyć we wszystkich spotkaniach w sesjach otwartych „open to all” (na wskazanym linku są to wydarzenia zaznaczone na żółto).

 

 

Organizatorzy zapewniają transport na wyspie Jeju. Natomiast koszty w tym zakwaterowanie, diety, etc. pokrywają uczestnicy lub instytucje wysyłające. Nie ma już możliwości pozyskania stoiska promocyjnego.

 

Zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu,  zwłaszcza przedstawicieli sektorów: infrastruktury, inwestycji; instytucji finansowych, organizacji pozarządowych.   

___________________________________________

Rejestracja uczestników wydarzenia na Jeju odbywa się bezpośrednio pod adresem:  http://www.cvent.com/events/2017-aiib-annual-meeting/event-summary-ef85de0a0e7f4102b8c0db000b43e615.aspx

Jednocześnie zwracamy uwagę, iż termin rejestracji upływa w dniu 2 czerwca 2017 r.

 

Dodatkowe informacje, będziemy przekazywali tym z Państwa, którzy wyrażą zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu. Prosimy zatem o potwierdzenie chęci udziału także  w MSZ DWE pod adresem:  beata.pich@msz.gov.pl