Jak odnieść sukces na rynku niemieckim? Jak wykorzystać wsparcie i doświadczenia niemieckich firm i organizacji?

opublikowano: lis 24, 2017, kategoria: PL

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. we współpracy z Federacją BVMW i firmą DREBERIS zaprasza Państwa na konferencję poświęconą tematyce wchodzenia polskich firm na rynek niemiecki. Konferencja odbędzie się 12.12.2017r. w ALTUS Hotel Prestige w Katowicach, ul. Uniwersytecka 13, sala Jamajka (II piętro), w godzinach od 10.00 do 13.00.

Celem konferencji jest zapoznanie Państwa ze specyfiką poruszania się na rynku niemieckim oraz możliwościami wsparcia działań polskich firm przez partnerów niemieckich.
Zaproszenie jest kierowane przede wszystkim do przedsiębiorców z sektora MŚP (bez względu na branżę) , w tym do firm, które mają w swej ofercie produkty innowacyjne.
Prelegentami będą przedstawiciele Federacji BVMW i firmy DREBERIS. Federacja BVMW jest największą niemiecką Federacją Małych i Średnich Przedsiębiorstw, DREBERIS pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom działającym lub planującym ekspansje na rynki zagraniczne, w szczególności na rynek niemiecki.
Będą Państwo także mieli możliwość bezpośrednich konsultacji po zakończeniu konferencji w godzinach od 13.00 do 15.00 (po wcześniejszej rejestracji).
Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=/pl/aktualnosci_3/019

Aby zgłosić udział w konferencji, prosimy wypełnić Kartę Uczestnictwa i przesłać ją na adres poczty elektronicznej enterprise@oddzial.fgsa.pl do dnia 08.12.2017.
Uwaga:
przesłanie wypełnionej Karty Uczestnictwa oraz otrzymanie zwrotnie potwierdzenia udziału (na adres poczty elektronicznej podany w zgłoszeniu) jest warunkiem uczestniczenia w konferencji.