Misja gospodarcza do Paryża, 12-13 kwietnia 2018r.

opublikowano: sty 16, 2018, kategoria: PL

 

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy z Polską Izbą Handlowo-Przemysłową we Francji organizuje misję gospodarczą do Paryża, która odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2018r.

Udział w misji jest okazją do nawiązania relacji z partnerami gospodarczymi we Francji oraz bezpośredniej oceny możliwości biznesowych na tamtejszym rynku. W ramach wydarzenia planowane są spotkania biznesowe oraz wizyty studyjne dla zainteresowanych podmiotów. Organizatorzy zapewniają akwizycję francuskich partnerów zgodną z oczekiwaniami polskich uczestników misji, usługi tłumaczeniowe, okolicznościowy poczęstunek oraz informacje o dogodnych połączeniach lotniczych i hotelach w pobliżu miejsca konferencji. Uczestnicy ponoszą koszty podróży i pobytu.

Francja jest jednym z głównych partnerów handlowych Polski w Unii Europejskiej a przez wiele lat była również największym inwestorem zagranicznym w naszym kraju. Do perspektywicznych dziedzin współpracy można zaliczyć: eksport części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, artykułów rolno-spożywczych, mebli i wyrobów stolarki okiennej i drzwiowej, jak również bardzo dynamiczny sektor wysokich technologii produkcyjnych oraz sektor informatyczny, sektor energetyczny i lotniczy.