Bezpłatne szkolenie z RODO dla firm

opublikowano: mar 21, 2018, kategoria: PL

28 marca br. w Siemianowicach Śląskich odbędzie się bezpłatne szkolenie z nowych regulacji prawnych dotyczących przetwarzania danych osobowych - tzw. RODO.

 

Wydane jeszcze w 2016 roku Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wejdzie w życie już 25 maja br.

W jego trakcie zostaną przedstawione kroki, które będą musiały zostać podjęte przez firmy w celu przestrzegania nowych regulacji. W przypadku ich niedopełniania przewidziane są niestety znaczne kary finansowe.

Wprawdzie szkolenie przygotowane jest z myślą o przedsiębiorcach, prowadzących działalność gospodarczą w Siemianowicach Śląskich, ale w przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt z organizatorem.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z Biurem  Obsługi Inwestora: Marta Szaleniec tel. 32-760-53-59, Jakub Nowak tel. 32-760-53-58. W celu udziału w szkoleniu, należy przesłać zgłoszenie mailowo, podając imię i nazwisko uczestnika, nazwę firmy, branżę, telefon kontaktowy i adres e-mail, na adres investor@um.siemianowice.pl.

Więcej o szkoleniu TUTAJ