Stoisko Województwa Śląskiego na targach CeBIT 2018 w Niemczech - zaproszenie do współpracy

opublikowano: maj 7, 2018, kategoria: PL

11-15 czerwca 2018 roku w Hanowerze odbędą się targi CeBIT. Zapraszamy podmioty gospodarcze z naszego regionu na stoisko Województwa Śląskiego!

CeBIT to jedne z najstarszych i zarazem największych międzynarodowych targów informatycznych oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii organizowanych na Starym Kontynencie. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 200 tys. zwiedzających, a swoje oferty przedstawiło ponad 3 tys. wystawców z całego świata.

Branża ICT jest jedną z trzech głównych specjalizacji województwa śląskiego, więc wyjazd na targi CeBIT jest dobrą okazją do prezentacji potencjału regionu w tym zakresie.  W związku z powyższym, zapraszamy podmioty gospodarcze z naszego regionu do współpracy. Istnieje możliwość zaprezentowania swojej oferty w obszarze technologii informatycznych na stoisku Województwa Śląskiego.

Przedsiębiorcy zainteresowani wyjazdem będą mogli skorzystać z przestrzeni wystawienniczej stoiska regionalnego (m.in.: możliwość umieszczenia logo, wystawienia produktów, ulotek oraz skorzystania z zaplecza), na warunkach określonych w regulaminie oraz uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network.  

Warunki udziału przedsiębiorstw na stoisku regionalnym znajdują się w załączonym Regulaminie naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego.

Zainteresowane współpracą podmioty prosimy o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie do 18 maja 2018 r (do godz.12.00). Dokumenty rekrutacyjne należy przesłać pocztą elektroniczną (skan plus wersja edytowalna) na adres gospodarka@slaskie.pl albo przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora tj. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.

 

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają:

Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 002, mpogodzinski@slaskie.pl,

Mariusz Świąder, tel. 32 77 40 066, mswiader@slaskie.pl,

Joanna Tworuszka, tel. 32 77 40 017, jtworuszka@slaskie.pl

Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

 

ZAŁĄCZNIKI:

PROTOKÓŁ Z WYBORU FIRM

Formularz deklaracji uczestnictwa

Kryteria rekrutacji

Regulamin naboru