W Częstochowie rusza Park Przemysłowo – Technologiczny

opublikowano: paź 13, 2014, kategoria: Strefa inwestora

Nawet do 220 osób może znaleźć pracę w otwierającym się 1 października centrum usług w Częstochowie. Za inwestycję odpowiada firma Tele Concept, należąca do Grupy Kapitałowej Loyd S.A., która posiada placówki, świadczące usługi z zakresu outsourcingowego wsparcia sprzedaży na terenie całej Polski. 

Infrastruktura Parku Przemysłowo - Technologicznego w Częstochowie, który ma być docelowym miejscem działalności planowanego centrum usług, umożliwia swobodne poruszanie się osób z dysfunkcjami ruchowymi, dzięki czemu będą one mogły czuć się komfortowo i swobodnie w miejscu pracy. Według zapewnień inwestora do dyspozycji pracowników ma zostać stworzone również przestronne zaplecze socjalne.

- Centra usług funkcjonują na polskim rynku od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna wyrosły na istotną szansę dla osób, które chcą wystartować na rynku pracy lub wrócić do aktywności zawodowej po dłuższej przerwie. Szczególnie w przypadku osób niepełnosprawnych ważny jest komfort pracy biurowej. Otwarta przestrzeń i codzienny kontakt z ludźmi oraz elastyczne warunki zatrudnienia pozwalają na przełamywanie barier i zdobywanie doświadczenia - deklaruje Cezary Lewiński, Dyrektor Zarządzający Sales Concept S.A. 

Źródło: www.czestochowa.pl