Gruzja-szanse rozwoju dla polskich przedsiębiorców! Zapraszamy na bezpłatne seminarium

opublikowano: wrz 26, 2018, kategoria: PL

Bezpłatne seminarium nt. zasad prowadzenia wymiany towarowej z Gruzją organizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Polsko-Gruzińską Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Stowarzyszenie Pro Silesia.

Spotkanie, organizowane w ramach projektu Global Silesia, odbędzie się 5 października 2018r. o godz. 11.15 w Muzeum Śląskim w Katowicach przy ul. Dobrowolskiego 1 (sala konferencyjna A, poziom -3).

Podczas spotkania zostaną przekazane praktyczne informacje o rynku gruzińskim, aspektach prawnych i kulturowych oraz uwarunkowaniach eksportu do Gruzji. Udział w seminarium będzie okazją do wymiany doświadczeń i impulsem do nawiązania nowych kontaktów w sferze biznesowej.

Gruzja jest szybko rozwijającym się krajem, oferującym korzystne warunki prowadzenia biznesu. W raporcie "Doing business 2018" zajęła wysokie, 9. miejsce. Polska w nieznacznym stopniu obecna jest na tamtejszym rynku - to zaledwie 1,1% wszystkich eksportowanych towarów (głównie farmaceutyki, kosmetyki, chemię gospodarczą, maszyny i urządzenia, żywność przetworzoną, pojazdy, meble, mięso). Co istotne, poprzez Gruzję polskie towary i usługi mają ułatwiony dostęp do rynków Azerbejdżanu, Armenii, Kazachstanu, Iranu i Arabii Saudyjskiej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapewniamy możliwość skorzystania z parkingu - mapka dojazdowa.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy coie@slaskie.pl  do dnia 3 października 2018r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsce decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje dodatkowe: tel. 32 77 40 077

PROGRAM SEMINARIUM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY