Tereny Gminy Sosnowiec przedmiotem przetargu

opublikowano: maj 20, 2019, kategoria: PL

Sosnowiec – jedno z największych zagłębiowskich miast Górnośląsko Zagłębiowskiej Metropolii - ma do zaoferowania atrakcyjny, uregulowany i prostokątny teren o powierzchni 1148 m2, w ścisłym centrum miasta.

Oferta z warunkami przetargu zostanie opublikowana dnia 20.05.2019 r. na internetowej stronie miasta www.sosnowiec.pl w Biuletynie Informacji Publicznej.

Szczegółową ofertę inwestycyjną i dodatkowe informacje znajdziecie Państwo w załącznikach poniżej. W przypadku zainteresowania oraz jakichkolwiek pytań dot. nieruchomości i sprzedaży, prosimy o kontakt z p. Aleksandrem Kwintą, inspektorem w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami, pod nr 32 296 06 68.

oferta inwestycyjna

karta informacyjna

Dla poszczególnych serwisów i aplikacji wykorzystywane są pliki Cookies przechowujące identyfikator sesji. Są one niezbędne do przechowania informacji o fakcie bycia uwierzytelnionym w serwisie, personalizacji ustawień, czy też wyszukiwania informacji w serwisie. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.
Więcej...

Zamknij