Ekobiznes to czysty zysk!

opublikowano: gru 19, 2014, kategoria: Strefa inwestora

W ramach realizowanego projektu „Ekobiznes to czysty zysk! Wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie stosowania rozwiązań pro środowiskowych” współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus zaprasza do udziały w bezpłatnych szkoleniach z zakresu rozwiązań środowiskowych.

Projekt ten skierowany jest do kadry zarządzającej oraz pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw sektora przetwórstwa przemysłowego i budownictwa z terenu całej Polski. Firmy biorące udział w projekcie przejdą przez ścieżkę wsparcia obejmująca: doradztwo dedykowane, dwa warianty szkolenia stacjonarnego (zrównoważone zarządzanie w branży MŚP i środowiskowe rozwiązania w MŚP) oraz e-learning. Każda uczestnik oraz firma biorąca udział w  projekcie otrzyma Certyfikat Managera ds. Środowiska oraz Certyfikat Zielonej Firmy Świadomej Środowiska.

Doradztwo oraz szkolenia realizowane są od kwietnia 2014 do czerwca 2015 roku. Szkolenia odbywają się na terenie całej Polski, w miejscu dogodnym dla firmy. Każdy uczestnik otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych, nocleg z wyżywieniem (śniadanie, obiad, przerwy kawowe) oraz zwrot kosztów dojazdu ( w przypadku noclegu).

Więcej informacji o projekcie można uzyskać drogą elektroniczną pod adresem: kantorowicz@gsdeuroplus.pl bądź telefonicznie: (22) 320 54 40,  (+48) 530 324 090 lub odwiedzając stronę internetową www.ecozysk.eu 

Źródło: www.wisla.pl